Як батько та син Стуженки будуть стріляти по колінах українців ВІДЕО

 

Інтерв’ю комбрига 118-ої бригади ТрО Анатолія Стуженко, в якому він, представник військових, у військовій формі заявив про нову методу мобілізаційних заходів — стріляти в коліна тим, хто не хоче виходити з автомобіля, викликало широкий резонанс в українському суспільстві.

Зверніть увагу, це не пересічний військовий з передової у якого нерви здали, це командир, який сидить в тилу, отримує велику зарплатню та робить заяви від імені всіх військових, а командування та особисто Президент Володимир Зеленський бачать та мовчать з цього приводу, бо, мабуть, з ним повністю згодні.

І то вірно, їдиш з дружиною та дітьми, не вийшов з авто, тебе бабах і все! Бо так хочеться військовим! Їдиш собі на авто, знаєш та розумієш, що в тебе згідно з чинним законодавством є права, як у поміркованої людини, а тобі стоп!!! Виходь с авто, а ти у відповідь не можу, бо в мене є Конституційні права громадянина, а тебе чергою з автомату на той світ!!!

В ЗМІ  з’явилась інформація, що нібито син комбрига Микола Стуженко, 1988 року народження, який є депутатом Смілянської міської ради від політичної партії “Наш край” — лише формально рахується в бригаді, не виконуючи бойових завдань, що, за інформацією пабліків, не заважає йому постійно робити селфі у військовій формі.

Повинно бути так: не вийшов з машини — прострелили коліно” – командир 118-ї бригади Стуженко

Повинно бути так: не вийшов з машини — прострелили коліно” – командир 118-ї бригади Стуженко

Так це чи ні, повинні з’ясувати правоохоронці та відреагувати командування ЗСУ, яке мовчить коли тилові командири дискредитують військових своїми заявами.